Willa Topór, Witów, Lengyelország
Vidéki ház – Witów, Lengyelország

Willa Topór

A kertes Willa Topór ingyenes wifivel várja vendégeit Witówban, Bukowina Tatrzańskától 29 km-re.

9,6Kivételes · 227 értékelésWitów, Lengyelország
  • Legfeljebb 4 fő
  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • nagyszerű reggeli
01 / 08
Willa Topór, Witów, Lengyelország – 3. fotó

Üdvözöljük

Willa Topór

A kertes Willa Topór ingyenes wifivel várja vendégeit Witówban, Bukowina Tatrzańskától 29 km-re.

A parkettás szállásokon mikrohullámú sütővel ellátott, teljesen felszerelt konyhasarok, étkezősarok, valamint zuhanyzós fürdőszoba áll rendelkezésre, hajszárítóval. A kikapcsolódásról síkképernyős TV gondoskodik. Hűtőszekrény, főzőlap és kenyérpirító, továbbá vízforraló és kávéfőző is biztosított.

A szálláshelyen svédasztalos reggelit szolgálnak fel.

Zakopane 15 km-re, Białka Tatrzanska pedig 39 km-re érhető el. A legközelebbi repülőtér a 107 km-re található Krakkó-Balicei II. János Pál Nemzetközi Repülőtér.

  • Nagyszerű elhelyezkedés: a nemrég itt megszállt vendégek kiválónak találták (9,5)
  • Ingyenes magánparkoló a helyszínen
  • Reggeli: vendégértékelés: 9,2/10
Bejelentkezés
15:00 és 22:00 között
Kijelentkezés
08:00 és 10:00 között

Az Ön házigazdája: Stanislaw Topor

Szállás

Szobák és lakosztályok

A(z) Willa Topór 2 szobatípust kínál - válassza ki az Önnek megfelelőt.

Tágas szoba kétszemélyes ággyal – Willa Topór

Tágas szoba kétszemélyes ággyal

  • 1 franciaágy
  • 2 fő részére
  • 16 m²
  • Saját fürdőszoba

The double room features a tea and coffee maker, a dining area, as well as a private bathroom boasting a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The double room also comes with a barbecue. The double room offers a flat-screen TV, a wardrobe, a safe deposit box, parquet floors as well as garden views. The unit has 1 bed.

  • Konyha
  • Iratszéf
  • Vécé
  • Kád vagy zuhany
  • Fapadlós vagy parkettás
  • Törölköző
  • +26 további
Négyágyas szoba – Willa Topór

Négyágyas szoba

  • 2 egyszemélyes ágy és 1 franciaágy
  • 4 fő részére
  • 30 m²
  • Saját fürdőszoba

The quadruple room features a tea and coffee maker, a dining area, as well as a private bathroom boasting a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The quadruple room also includes a barbecue. The quadruple room provides a wardrobe, a safe deposit box, parquet floors, a flat-screen TV, as well as garden views. The unit has 3 beds.

  • Konyha
  • Iratszéf
  • Vécé
  • Kád vagy zuhany
  • Fapadlós vagy parkettás
  • Törölköző
  • +27 további

Szolgáltatások

Minden, amire szüksége lehet

Átgondolt szolgáltatások a kényelmes, gondtalan pihenésért.

  • Ingyenes parkolás
  • Ingyenes wifi
  • Nemdohányzó szobák
  • Családi szobák
  • Tea- és kávéfőző a szobában
  • nagyszerű reggeli

Összes szolgáltatás

Fürdőszoba

  • Vécépapír
  • Törölköző
  • Kád vagy zuhany
  • Saját fürdőszoba
  • Vécé
  • Hajszárító
  • Zuhany

Hálószoba

  • Ágynemű
  • Ruhásszekrény
  • Extra hosszú ágyak (2 méternél hosszabb)

Kilátás

  • Kilátás a folyóra
  • Kilátás látnivalóra
  • Kilátás a hegyekre
  • Kilátás a kertre
  • Kilátás

Kültéri egységek

  • Kültéri étkező
  • Grillsütő
  • Kert

Konyha

  • Közös konyha
  • Étkezőasztal
  • Kávéfőző
  • Tisztítószerek
  • Kenyérpirító
  • Főzőlap
  • Sütő
  • Konyhai eszközök
  • Elektromos vízforraló
  • Konyha
  • Mosogatógép
  • Mikrohullámú sütő
  • Hűtőszekrény
  • Konyhasarok

Szobafelszereltség

  • Konnektor az ágy közelében
  • Ruhatároló

Nappali

  • Étkező

Média/technológia

  • Síkképernyős TV
  • Tévé

Étkezés

  • Gyermekbarát étterem
  • Gyermekmenü
  • Tea-/kávéfőző

Internet

A szálláshely teljes területén WiFi internet-hozzáférés díjmentesen.

Parkolás

Ingyenes privát parkolás lehetséges a helyszínen (foglalás nem szükséges).

  • Akadálymentesített parkoló

Szolgáltatások

  • Közös társalgó | tévészoba

Biztonság

  • Tűzoltókészülékek
  • Iratszéf

Általános

  • Hipoallergén
  • Összes közös- és magánhelyiség nemdohányzó
  • Fapadlós vagy parkettás
  • Fűtés
  • Laptopszéf
  • Ventilátor
  • Családi szobák
  • Nemdohányzó szobák

Várja a kikapcsolódás

Érezze magát otthon

Pihenjen kényelmesen, és fedezze fel Witów szépségeit.

Szabad helyek ellenőrzése

Elhelyezkedés

Így talál meg minket

Olyan helyen van, hogy a párok kedvence lett! Kétfős utakhoz 9,6 pontra értékelték.

Cím

ul. Witów 81A, 34-512 Witów, Lengyelország

Bejelentkezés 15:00 és 22:00 között

Kijelentkezés 08:00 és 10:00 között

A közelben

Mi van a közelben?

  • Tatra National Park7,6 km
  • Tatranský národný park8 km
  • Park Linowy Złota Grań13 km
  • Zjeżdżalnia grawitacyjna13 km
  • Zabytkowa Zagroda13 km
  • Willa Malinówka14 km
  • Zabytkowy Dom u Wnukow14 km
  • Willa Atma14 km
  • Szymanowski Múzeum14 km
  • Klasztor Ss Sercanek14 km

Éttermek és kávézók

  • ÉtteremWitowianka2,4 km
  • ÉtteremPelna Chata Pizzeria2,6 km
  • ÉtteremKarczma Bialy Krokus6 km

A természet lágy ölén

  • Magaslata Koscielisko-völgy8 km
  • ErdőLasy pod Gubałowskie13 km
  • HegycsúcsWielki Giewont (1895m)13 km

Tömegközlekedés

  • VonatZakopane vasútállomása16 km

Legközelebbi reptér

  • Poprád-Tátra repülőtér84 km

A legrövidebb becsült gyalogos vagy autós távolságok. A tényleges távolság eltérhet.

Jó tudni

Házirend

Szabályok és hasznos tudnivalók a(z) Willa Topór szálláshelyen töltött tartózkodásához.

Bejelentkezés

15:00 és 22:00 között

Kijelentkezés

8:00 és 10:00 között

Kiságyak ⦁ Pótágyak

Gyermekekre vonatkozó szabályzatok

Bármilyen korú gyereket szívesen látnak.

Kiságyra és pótágyakra vonatkozó szabályzatok

Ezen a szálláson nem kérhető sem pótágy, sem kiságy.

Nincs korhatár

Életkortól függetlenül bárki megszállhat a szálláson

Házi kedvencek

Kisállatok nem szállásolhatók el.

Dohányzás

Tilos dohányozni.

Csendes időszak

22:00 és 7:00 között tilos a nyugalmat zajjal megzavarni.

Beszélt nyelvek

lengyel

Fontos tudnivalók

  • 22:00 és 07:00 között tilos a nyugalmat zajjal megzavarni.
  • Ha gyermekekkel tartózkodik a szálláshelyen, vegye figyelembe, hogy a szálláshelynek törvényi kötelezettsége a kiskorúak védelmére vonatkozó normákat alkalmazni, és megbizonyosodni a kiskorúak személyazonosságáról és kapcsolatáról a felnőttel, akivel együtt tartózkodnak.

GYIK

Gyakori kérdések

Minden, amit a(z) Willa Topór szálláshelyen való tartózkodásról tudni érdemes.

Milyen reggelit szolgálnak fel a(z) Willa Topór szálláshelyen?+

A(z) Willa Topór vendégei tartózkodásuk alatt reggelizhetnek a szálláshelyen.

Milyen szobákat lehet foglalni a(z) Willa Topór szálláshelyen?+

A(z) Willa Topór szobatípusai többek között: Tágas szoba kétszemélyes ággyal; Négyágyas szoba.

Hány vendég szállhat meg a(z) Willa Topór szálláshelyen?+

A(z) Willa Topór legnagyobb szobatípusában legfeljebb 4 vendég szállhat meg.

Mikor van a bejelentkezés és a kijelentkezés a(z) Willa Topór szálláshelyen?+

Bejelentkezés: 15:00 és 22:00 között. Kijelentkezés: 08:00 és 10:00 között.

Van parkolási lehetőség a(z) Willa Topór szálláshelyen?+

Ingyenes privát parkolás lehetséges a helyszínen (foglalás nem szükséges).

Van Wi-Fi a(z) Willa Topór szálláshelyen?+

A szálláshely teljes területén WiFi internet-hozzáférés díjmentesen.

Bevihetők háziállatok a(z) Willa Topór szálláshelyre?+

Kisállatok nem szállásolhatók el.

Mennyibe kerül a szállás a(z) Willa Topór szálláshelyen?+

A(z) Willa Topór árai a választott dátumoktól és szobától függenek. Az aktuális árakat a fenti ajánlatban találja.

Van saját étterme a(z) Willa Topór szálláshelynek?+

A(z) Willa Topór nem jelez saját éttermet. Étkezési lehetőségeket a közelben, Witów területén is találhat.

Milyen szolgáltatásokat kínál a(z) Willa Topór?+

A(z) Willa Topór szolgáltatásai: ingyenes parkolás, kilátás a kertre, grillsütő és kert.

Milyen nyelveken beszélnek a(z) Willa Topór szálláshelyen?+

A(z) Willa Topór személyzete a következő nyelveken beszél: lengyel.

Vendégek kérdései

Utazók kérdései

Valódi vendégkérdések, a(z) Willa Topór válaszaival.

Kérdés: Hello, may I use large double room for 2 adults+1 child age 4. I consider to share bed with child. Thank you for answer.

Válasz: Tak jest mozliwosc skozystania z SPA

Megválaszolva: 2021. május 6.

Kérdés: Dzień dobry, Czy przyjmują państwo płatność bonem turystycznym?

Válasz: Nie ponewaz nie mamy umowy

Megválaszolva: 2022. június 23.

Kérdés: Czy korzystanie ze SPA jest dodatkowo płatne?

Válasz: Tak spa jest dodakowo platne

Megválaszolva: 2021. december 20.

Vendégértékelések

Vendégeink véleménye

9,6

227 vendégértékelés alapján

Személyzet
9,8 10-es skálán
Felszereltség
9,6 10-es skálán
Tisztaság
9,8 10-es skálán
Kényelem
9,6 10-es skálán
Ár-érték arány
9,7 10-es skálán
Elhelyezkedés
9,5 10-es skálán
Ingyenes WiFi
8,5 10-es skálán

“Very nice accommodation, clean rooms. Plenty of parking spaces in the yard. Very nice people, we felt at home. Excellent breakfast, great selection.”

P
PeterSzlovákia
Család · 2026. április

“Lovely, friendly guest house near the mountains and thermal baths - Villa Topor is a lovely little guest house. We had a warm welcome on arrival and the bedroom and bathroom were very warm and cosy. There's a kitchen downstairs where you can make tea and coffee or cook meals. Breakfast was superb and they organise it so that guests come at different times so the room isn't crowded. Lots of choice and different cooked food each day (scrambled egg, sausages, pierogi) as well as salads, ham, cheese, cake and more. We came for the thermal baths, mainly, the Polish one is very close and there is a smaller and much quieter one just over the border in Slovakia which is also worth going to.”

R
RodLengyelország
Pár · 2024. február

“Perfect accommodation for a few days.”

B
BélaMagyarország
Pár · 2024. február

“Majitelia super ticho,útulné,ciste určite sa sem vrátime”

M
MichalSzlovákia
Család · 2026. szeptember

“Bardzo mili gospodarze. Sam obiekt w świetnej lokalizacji, blisko do term jak i doliny Chochołowskiej. Polecam gorąco.”

K
KarolLengyelország
Egyedül utazó · 2026. szeptember

“Było extra a Pani właścicielka cudowna kobieta 😘”

A
AgnieszkaLengyelország
Pár · 2026. szeptember

“Doskonały punkt wypadowy”

S
SzymonLengyelország
Pár · 2026. szeptember

“Super i na pewno tam wrócę.”

A
AnetaLengyelország
Pár · 2026. augusztus

Itt kezdődik az utazás

Kezdődjön a pihenés

Fedezze fel a(z) Willa Topór varázsát. Foglaljon a legjobb áron, és élvezze a felejthetetlen pihenést.

Foglaljon most

Legjobb ár garancia